Szanowni Państwo, Koleżanki, Koledzy!

W dniach 4-5 czerwca  2021 roku  Polskie Towarzystwo Neurofizjologii Klinicznej we współpracy z Katedrą i Kliniką Neurologii Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu organizuje XI ZJAZD POLSKIEGO TOWARZYSTWA NEUROFIZJOLOGII – POSTĘPY W ELEKTROFIZJOLOGII I ICH KLINICZNE ZNACZENIE,  który odbędzie się w trybie online.

Szczególny nacisk podczas tegorocznego Zjazdu zostanie położony na najnowsze osiągnięcia w zakresie elektrofizjologii, interdyscyplinarne zastosowanie badań neurofizjologicznych, a także na integrację metod neurofizjologicznych i obrazowych w diagnostyce schorzeń układu nerwowego.

Mamy nadzieję, że program naukowy naszej konferencji spełni Państwa oczekiwania. W związku z pandemią Covid-19 byliśmy zmuszeni do zmiany terminu wydarzania, które pierwotnie miało odbyć się w 2020 roku, bardzo cieszymy się, że tym razem uda nam się spotkać przed ekranami odbiorników.

Bardzo serdecznie zapraszamy do udziału w tym wydarzeniu naukowym.

Z wyrazami szacunku i serdecznymi pozdrowieniami,
Dr hab. n. med. Maria Ejma, prof. nadzw. – Przewodnicząca Komitetu Naukowego i Organizacyjnego

 

Bezpośredni link do strony wydarzenia (na której wszystkie informacje są aktualizowane na bieżąco): https://neurofizjologia2020.icongres.pl/